15:02, 7 листопада 2015 р.

Найкрасивіші місця у Львові

Львівський оперний театр – його інтер'єр феноменальний, набагато красивіший, ніж, наприклад, Краківський словацький театр. Виставлені там вистави не відрізняються від інших опер, в яких ми були. Тобто, як показує афіша Львів, краще всього для відпочинку підходять місця в ложах.

На наступний ранок виходимо з готелю, беремо свої речі (на три дні не має їх багато) і пішли прогулятися по місту, у нас багато часу  щоб повернутися. На початку ми відвідаємо готель розташований недалеко від старого ринку, Храм Всіх Святих,  Святопокровського монастиря, Студійську Уставу (Костел Всіх Святих і монастир Бенедиктинок).

Ми йдемо на ринок, дивимося красиві барельєфи на фасаді каплиці Боїмів (відкрита для богослужіння в певний час, нам не вдалося потрапити), потім  йдемо  до Львівської Цитаделі. По дорозі ми йдемо по проспекту Шевченка – красивим і багатим був  в часи, коли Львів був російський, зараз, на жаль, дуже зіпсований.

Досить довго ми шукаємо приходу до Львівської Цитаделі, побудованої за  часи австрійських загарбників. Після півгодинного проходження  через хащі ми знаходимо її, виглядає не дуже захоплююче і навіть не робимо її фотографії.

Львів належить до найбільш важливих академічних центрів в Україні. Є штаб-квартирою Львівської Політехніки заснованої в 1843 і Львівського Університету, заснованого в 1661 році, який є одним з найстаріших у Центральній Європі. Престиж Університету значно виріс завдяки працям професора Казімєжа Твардовського, одного із засновників Львівсько-варшавської школи.

Переміщення у Львові з допомогою міського транспорту може бути проблематично. Особливо слабо розвинений автобусний парк. Традиційні автобуси їздять лише по кількох маршрутах, і то не дуже регулярно. Трохи краще виглядають трамвайні лінії. Трамвай у Львові існує вже досить довго та має велику історію, тому що перший кінний вагон рушив уже в 1880 році, а 14 років тому перший електричний трамвай. Трамвайна мережа у Львові характеризується базою рейок 1000 мм. Це дуже вузький інтервал, тому і потрібні спеціальні вагони. По місту ходить їх лише кілька десятків. Крім того, все, що налічує 75 км траса знаходиться в поганому стані, тому подорож не дуже комфортна. Львовом курсує 10 трамваїв. Вони мають номери від 1 до 9, а десята - це 9А. доповненням трамвайних ліній будуть введені в 50-х роках тролейбуси. По Львову їздять також знамениті маршрутки, які, однак, не належать зручних і не мають постійного розкладу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...