На Кіровоградщині СБУ затримала на хабарі майора Державної служби надзвичайних ситуацій України (ФОТО)

Служба безпеки України, спільно з співробітниками внутрішньої безпеки Управління ДСНС Україн6и в області, затримали на хабарі начальника одного з райвідділів Управління ДСНС України в Кіровоградській області майора цивільного захисту.

За вирішення питання про прийняття на службу в органи цивільного захисту – Управління ДСНС України в області, «перевертень у погонах» вимагав від місцевого мешканця неправомірну вигоду у розмірі еквіваленту 1 тис.дол. США -24 500 грн.

В ході обшуку службового кабінету хабарника було знайдено велику кількість - понад 10 000 гривен грошових коштів, походження яких власник кабінету пояснити не зміг.

Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 Кримінального Кодексу України.

На Кіровоградщині СБУ затримала на хабарі майора Державної служби надзвичайних ситуацій України (ФОТО), фото-1 На Кіровоградщині СБУ затримала на хабарі майора Державної служби надзвичайних ситуацій України (ФОТО), фото-2 На Кіровоградщині СБУ затримала на хабарі майора Державної служби надзвичайних ситуацій України (ФОТО), фото-3 На Кіровоградщині СБУ затримала на хабарі майора Державної служби надзвичайних ситуацій України (ФОТО), фото-4

Прес-група УСБУ в області

Хабар
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии