Робота кіровоградських дорожників у рамках проведення в Україні Тижня безпеки руху

Протягом року дорожники Кіровоградщини проводять комплекс заходів для забезпечення безпеки руху на дорожній мережі. Це і ремонтні роботи покриття, і встановлення та оновлення дорожніх знаків, нанесення розмітки та пішохідних переходів.

У зв’язку з несвоєчасним та недостатнім фінансуванням, стан доріг щороку погіршувався, а відповідно зменшувалася і безпека руху по них. Втім, за наявних умов, регулярно проводяться роботи по ліквідації аварійності. В рамках Тижня безпеки дорожнього руху дорожники підбили певні підсумки своєї діяльності.

З початку року і до сьогодні на замовлення Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області підрядними організаціями ДП «Кіровоградський облавтодор» ліквідовано 175432 м² ямковості, з яких на дорогах державного значення 117992 м². Нанесено 337 км розмітки, 47 пішохідних переходів, в тому числі прилеглих до 4 шкіл та 2 дитсадків, встановлено та оновлено 1518 дорожніх знаків, з них 114 спрямованих безпосередньо на безпеку дітей на дорозі. Крім того, привели до належного стану 45 автопавільйонів та 45 елементів санітарного облаштування.

Загалом вздовж доріг загального користування розташовані 15 шкіл, 5 дитячих садків та 1 учбовий заклад. В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху відновили ТЗОДР на ділянках, прилеглих до закладів освіти.

Прес-служба САД у Кіровоградській області

безпека руху
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии