Кіровоград: перерахунок бюлетенів однієї з дільниць не виявив розбіжностей з протоколом, іншу перерахують сьогодні

В Кіровограді продовжується процес підрахунку результатів виборів міського голови. Вчора ввечері Кіровська районна ТВК здійснила перерахунок бюлетенів ДВК № 350867, і не виявила ніяких розбіжностей. Після цього районна ТВК визначила час перерахунку бюлетенів на іншій дільниці - № 350861.

Підставою для перерахунку бюлетенів на дільниці № 350867 була скарга довіреної особи кандидата на посаду міського голови А. Райковича Олександра Кришка, де висловлювались претензії до членів комісії щодо процесу виїмки бюлетенів зі скрині. В результаті дані перерахунку зійшлися з даними протколу.

Відразу після складання протоколу про перерахунок Кіровська районна ТВК проголосувала рішення призначити перерахунок бюлетенів дільниці № 350861 на сьогодні, на 17.30. Підставою для перерахунку на цій дільниці є неточності при заповненні підсумкового протоколу.

Також, заступник голови Кіровської районної ТВК Олександр Беззубов повідомив представнику ОПОРИ про судовий позов до Кіровоградського окружного адміністративного суду на ДВК № 350852. ТВК виступає в справі третьою стороною і надає до суду копії протоколу. Від кого позов та з яких причин, членам ТВК невідомо.

Нагадаємо, від ранку 16 листопада триває затримка оголошення підсумків голосування на виборах Кіровоградського міського голови. Представники штабу А. Райковича вимагають визнання виборів на дільниці №350867 недійсними. 17 листопада було призначено перерахунок цієї дільниці, а також ДВК № 350861.

Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА

вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии