15:17, 19 листопада 2015 р.

Історія одного призовника

На сьогодні на всій території України проходить призивна кампанія на строкову військову службу «осінь -2015». Кіровоградська область не є виключенням, ще й, зважаючи на те, що Кіровоградська область серед всіх областей завжди була лідером по кількості призовників до Збройних Сил України.

Призив на строкову військову службу розпочався з 1 листопада і триватиме до 30 листопада. Серед призовників, які відправляються служити у військові частини України можна помітити осіб, котрі з тривожним поглядом збираються в невідоме для них місце, які напевно чекали не такого продовження свого шляху по життю, але є чимало тих хто з впевненістю та палаючим поглядом в очах знають своє майбутнє, тих хто бажає стати справжнім військовослужбовцем, справжнім чоловіком.

З одним, з них вдалося поспілкуватися, це Остапенко Олександр Андрійович, котрий без перебільшення, чекав коли розпочнеться призивна кампанія, для того щоби без повістки прибути до військового комісаріату! Несором’язливий, комунікабельний хлопець 20 років, з Маловисківського району, з посмішкою на обличчі розповів, що бачить себе лише військовим, хоче бути як і його брат, котрий зараз служить в зоні АТО артилеристом та є для нього прикладом в житті. Напевно, перебування рідного брата в зоні АТО, хлопець вважає, стало вирішальним в прийнятті рішення.

-​ Я знаю, що майже половина призовників з Маловисківського району, добровільно погодилися йти служити. Я з ними спілкувався, вони розповідали мені, що лише армія може зробити з хлопця справжнього чоловіка. Якщо сподобається «строчка» вже після 3 місяця служби збираються йти на контракт, я такої ж думки. Мій брат зараз в зоні АТО, і вважаю своїм обов’язком перед Україною, йти служити в армію , - зауважив Олександр.

Батьки Сашка лише підтримують його вибір, але хочуть щоб син після служби повернувся та залишився працювати вдома, каже Олександр, батьки вважають досить і одного сина військового. Відомо, що за рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 28.08.14 року військовослужбовці строкової служби не будуть залучатися до виконання бойових завдань в зоні антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, але хлопець запевняє, що бажає зустрітися з братом на фронті, щоб битися з ним пліч-о-пліч проти ворога.

Цьому хлопцю лише 20 років, а він має вже таке хоробре серце. Ось з таких юнаків потрібно брати приклад підростаючому поколінню, котре ховається від військової служби, поколінню якому повинно бути соромно!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#армія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...