Завершуються ремонтні роботи по ключових об’єктах медицини поточного року

Протягом поточного року обласна влада приділяла особливу увагу охороні здоров'я, зокрема провідним лікувальним закладам області.

Про результати проведеної роботи говорив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Зокрема він анонсував відкриття опікового відділення в обласній лікарні, що стане, за його словами, опіковим центром найвищого рівня. Ремонтні роботи по даному об’єкту повністю завершено. Центр здатен приймати до 30 пацієнтів одночасно. Його відкриття відбудеться вже цього тижня.

Також в обласній лікарні завершився І-й етап ремонту поліклінічного відділення.

Завершуються ремонтні роботи і в операційних обласного кардіодиспансеру. Як підкреслив Сергій Кузьменко, після придбання відповідного обладнання, для кардіодиспансеру розпочнеться новий вагомий етап його роботи.

Разом з тим, голова ОДА висловив сподівання, що заходи, які вживає обласна державна адміністрація разом з обласною радою в галузі охорони здоров'я дадуть очікуваний позитивний результат і жителі області матимуть змогу отримувати якісні лікувальні послуги на Кіровоградщині, не шукаючи допомоги в інших регіонах.

За планом виконуються ремонтні роботи і по головному проекту, як назвав Сергій Кузьменко, дитячу обласну лікарню. Тут також завершується І-й етап. Наразі головне завдання - якнайшвидше впоратися із зовнішніми роботами, за словами голови ОДА, ремонт фасаду лікарні має завершитись до середини грудня. Внутрішні ж роботи можна виконувати і в холодну пору.

Лікарня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии