• Головна
  • Вадим Велков - бронзовий призер Чемпіонату України U-17
09:17, 25 листопада 2015 р.

Вадим Велков - бронзовий призер Чемпіонату України U-17

Вадим Велков став єдиним представником Кіровоградщини, якому вдалося піднятися на п’єдестал пошани Чемпіонату України з дзюдо cеред юнаків і дівчат до 17 років, що завершився у Луцьку.

У приміщенні луцького спортивного комплексу ДЮСШ впродовж 21-23 листопада боротьбу за нагороди вели 450 борців із 23 областей.
Вихованець обласної комплексної ДЮСШ «Ніка», виступаючи у ваговій категорії до 90 кг на шляху до півфіналу легко здобув три чистих перемоги. За вихід до фіналу кіровоградець зустрівся з одеситом, однак не зумів пройти далі, програвши передусім через тактичну помилку. У боротьбі за третє місце підопічний тренера Сергія Нечмоні впевнено здолав дзюдоїста з Дніпропетровщини та задовольнився бронзовою медаллю.
Близькими до призової трійки були Марина Свірідова (48 кг) з відділення ОКДЮСШ «Ніка» у смт Смоліно та борець із Маловисківської районної ДЮСШ Дмитро Гавриленко (50 кг). Вихованці тренерів Марини Ковальової та Леоніда Топчія програли свої сутички за третє місце та посіли п’яті місця.