
13:59, 26 листопада 2015 р.
Правду про голодомор - кіровоградцям
Згідно з Указом Президента, починаючи з 2000 року у четверту суботу листопада в нашій державі щорічно відзначають День пам’яті жертв Голодоморів.
Голодомор став найбільшою трагедією за всю історію українського народу. За масштабом, цинізмом і організованістю з боку радянської влади та наслідками для майбутніх поколінь, він не має аналогів в історії людства. Демографічна катастрофа посіяла в душах мільйонів людей фізіологічне почуття страху, необоротно вплинула на генофонд нації. Інформація про величезні масштаби організованого винищення українського народу старанно приховувалось радянським тоталітарним режимом.
У розсекречених фондах архіву Управління СБ України в Кіровоградській області знаходяться документальні матеріали, що підтверджують неспростовні докази вчиненого проти українського народу злочину. Сьогодні кожен бажаючий має змогу ознайомитись із документами про Голодомор 1932-1933 р.р. на території Кіровоградщини в інформаційно-довідковому залі УСБУ в Кіровоградській області (вул. Дворцова, 9).
Вшануй пам'ять жертв Голодоморів 28 листопада 2015 року – запали свічку на підвіконні у своїй оселі в пам'ять про мільйони втрачених життів.
Інформація прес-служби УСБУ в Кіровоградській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:00
17 травня
14:39
17 травня
13:19
17 травня
Оголошення
12:00, 14 травня
10:27, 17 травня
00:21, 14 травня
9
live comments feed...