У Кіровограді трапилась серйозна ДТП (ФОТО)

26  листопада, близько 17:30, у Кіровограді на Новомиколаївці по вулиці Короленка біля магазину «Копілка» сталася ДТП за участю трьох легкових авто.

За попередніми даними, один з водіїв перевищив швидкість та не впорався з керуванням. При цьому він зачепив одну з машин, яка працювала в режимі таксі та вилетів на смугу зустрічного руху. Тут він зіштовхнувся лоб в лоб з машиною, яка їхала назустріч.

За словами свідків, в останній машині перебували діти (одна з них у дитячому кріслі), які зазнали ушкоджень. Про стан дітей дізнатися не вдалося, адже в травматологічному відділенні відмовились давати коментарі з цього приводу.

Офіціна та доповнена версія

У Кіровограді трапилась серйозна ДТП (ФОТО) (фото) - фото 1 У Кіровограді трапилась серйозна ДТП (ФОТО) (фото) - фото 1 У Кіровограді трапилась серйозна ДТП (ФОТО) (фото) - фото 1 У Кіровограді трапилась серйозна ДТП (ФОТО) (фото) - фото 1 У Кіровограді трапилась серйозна ДТП (ФОТО) (фото) - фото 1 У Кіровограді трапилась серйозна ДТП (ФОТО) (фото) - фото 1 У Кіровограді трапилась серйозна ДТП (ФОТО) (фото) - фото 1
persha
ДТП в Кировограде
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии