![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
09:14, 29 листопада 2015 р.
Кіровоград: під час рейдів щодо дотримання громадянами правил безпеки у побуті рятувальники охоплюють всі категорії населення
Рятувальники продовжують активно проводити рейдові перевірки у приватних секторах та багатоквартирних будинках, щоб нагадати жителям області про важливість неухильного дотримання правил пожежної і техногенної безпеки у осінньо-зимовий період.
26 листопада саме такий рейд було проведено серед жителів мікрорайонів Пацаєва та Попова обласного центру працівниками Управління ДСНС в області спільно з представниками Територіального центру соціального обслуговування Кіровської районної ради. Об’єктом уваги, в першу чергу, були люди похилого віку. Організатори рейду відвідали квартири громадян, якими опікується соціальний захист, поспілкувалися з мешканцями, вручили листівки та нагадали, щоб у разі будь-якої несправності, газового чи електричного обладнання, обов’язково викликали спеціалістів або повідомляли про це соціального працівника.
Варто сказати, що рятувальники під час проведення таких рейдів не обмежуються лише спілкуванням з людьми похилого віку та інвалідами, а й охоплюють всі категорії населення. Така масово-роз’яснювальна робота дає можливість привернути увагу громадян до питання ретельного дотримання правил безпеки життєдіяльності у побуті.
Прес-служба У ДСНС в області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
11:48, 16 липня
18:56, 18 липня
11:48, 16 липня
18:56, 18 липня
11:20, 12 червня
live comments feed...