Правоохоронці Кіровоградщини долучилися до акції «16 днів проти насильства»

Профілактичні заходи, спрямовані на попередження насильства у сім’ї, працівники поліції провели з дітьми у навчальних закладах та відвідали родини, які перебувають під постійним контролем поліції та соціальних служб.

Так, інспектори Кіровоградського відділу поліції зустрілися з учнями 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Правоохоронці ознайомили дітей з поняттям насильства та його формами, застерегли, як не стати жертвою подібного явища. Також надали поради підліткам щодо дій у випадках негативного впливу вдома або за межами власної домівки.

У ході спілкування школярі долучилися до обговорення проблеми насильства й агресії у сім’ї, зокрема серед однолітків, демонстрували знання своїх прав, які захищає Конституція України.

Наприкінці зустрічі працівники поліції роздали присутнім тематичні буклети з інформацією про основні поняття цього явища, суть правопорушення та алгоритм дії жертви насильства.

Світловодські правоохоронці відвідали неблагополучні родини. Працівники поліції провели профілактичні бесіди з дорослими, які схильні до вживання алкогольних напоїв та раніше мали покарання за неналежне виконання батьківських обов’язків. Ще раз нагадали громадянам про настання адміністративної та кримінальної відповідальності за насильство в сім’ї згідно з чинним законодавством України.

Заходи у даному напрямку тривають.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
10:55, Вчера
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua