Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС!

Ось уже майже три десятиліття відділяють нас від Чорнобильської катастрофи.

Невпинно минає час і невблаганно рідіють Ваші ряди - тяжка праця та сповнені небезпеки випробування не минають безслідно. Разом з тим, серед Вас ніколи не було й немає боягузів та малодушних: Ви завжди діяли, як того вимагали обставини і веліло Ваше серце. А серце вимагало рішучих дій, щоб вберегти людей від руйнівного впливу вбивчої радіації. Ви були й залишаєтесь гідним наслідування прикладом для всього людства, оскільки аварія в Чорнобилі залишила свій слід не лише в житті українців.

На Вашому рахунку десятки попереджених, своєчасно виявлених та погашених пожеж на станції, інших важливих об’єктах, в населених пунктах, інших територіях 30-кілометрової зони, десятки тисяч квадратних метрів дезактивованих площ конструкційних елементів будівель і територій та значний обсяг інших, виконаних в умовах радіаційного забруднення, робіт.

Поступово віддаляюються від нас події тих скорботних часів. Але пам'ять про героїчну і водночас трагічну участь у ліквідації аварії на ЧАЕС та її наслідків незабутня.

Глибока шана та безмежна вдячнісь Вам, шановні ліквідатори, за виявлені відданість, самопожертву й героїзм! Бажаємо Вам міцного здоров’я та довгих років життя, достатку й родинного тепла, миру і душевного спокою, впевненості у завтрашньому дні.

Керівництво Управління ДСНС України

у Кіровоградській області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

политические новости
17:00, Сегодня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua