Кіровоградська облрада заявляє, що мінпаливенерго її обдурило

Наказ міністра палива та енергетики Юрія Продана про реорганізацію ДП «Дирекція підприємства, що будується на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд» шляхом його приєднання до ДП «Східй гірничо-збагачувальний комбінат» видано всупереч наданим Кіровоградській обласній раді запевнянням.

Про це йдеться в повідомленні Кіровоградської обласної ради, опублікованому на її сайті .

«Наказ видано всупереч наданим Кіровоградській обласній раді запевнянням, що під час прийняття остаточного рішення щодо підпорядкування ДП «Дирекція підприємства, що будується на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд» державному підприємству «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» буде максимально враховано позицію Кіровоградської області», – сказано, зокрема, у повідомленні.

«Кіровоградська обласна рада, прогнозуючи можливі наслідки перепідпорядкування ДП «Дирекція…», неодноразово висловлювала стурбованість тим, що в разі підтримки Кабінетом Міністрів України позиції мінпаливенерго України ситуацію в регіоні буде дестабілізовано і це призведе до загострення соціальної напруги. Адже підприємство для жителів територіальних громад Кіровоградської області є знаковим, існування його як самостійної юридичної одиниці на території Кіровоградської області – єдина можливість забезпечити соціальну спрямованість енергетичного ресурсу регіону», – йдеться також у заяві облради.

В обласній раді переконані, що «існуюча форма управління ДП «Дирекція підприємства, що будується на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд» здатна забезпечити як контроль за якістю будівництва промислових і соціальних об`єктів, так і в подальшому видобуток уранової руди в обсягах, необхідних для задоволення потреб атомної енергетики України».

Нагадаємо, міністерство палива та енергетики вирішило реорганізувати Державне підприємство «Дирекція підприємства, що будується на базі Новокостянтинівського родовища уранових руд» шляхом його приєднання до ДП «СхідГЗК» (Жовті Води Дніпропетровської області).

Відповідний наказ за номером 659 підписано міністром палива та енергетики Юрієм Проданом 26 листопада .

За інформацією в.о. першого заступника голови Кіровоградської ОДА Анатолія Ревенка, попередньої домовленості про перереєстрацію ДП «СхідГЗК» як юридичної особи на території Кіровоградської області було досягнуто під час переговорів голови Кіровоградської ОДА Володимира Мовчана з міністром палива та енергетики і головою Дніпропетровської облради.

Водночас голова ГО «Моя Кіровоградщина», екс-голова Кіровоградської ОДА Василь Моцний заявив , що жодних домовленостей про перереєстрацію ДП «СхідГЗК» як юридичної особи на території Кіровоградської області між обласною владою та головою Дніпропетровської обласної ради Юрієм Григоровичем Вілкулом немає.

Пізніше Мовчан категорично заперечив цю заяву .

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua