Реклама
13:03, 21 листопада 2015 р.

Єдиний реєстр підприємців

Реклама

На сьогодні документи, які є першочергово необхідними для здійснення будь-якої підприємницької діяльності в Україні, отримати не складно, їх перелік складається усього з декількох довідок. Важливим кроком, з якого необхідно починати отримання дозвільних документів, є внесення інформації про початкову реєстрацію та інші аспекти щодо компанії чи підприємця в Державний єдиний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб. Саме тут зберігаються встановлені законодавством відомості про діяльність підприємства протягом усього періоду його роботи.

Витяг з ЄДРПОУ – так називається документ встановленого зразку, що є найважливішим для набуття офіційного права провадити комерційну чи громадську діяльність. Він зайняв місце скасованого свідоцтва про реєстрацію. Роздруковується витяг у відповідній реєстраційній службі на бланках суворої звітності, що містять не тільки унікальний номер і серію, але і інші засоби захисту від підробки. Документ включає в себе основні відомості про юридичний стан компанії або підприємця. Можна замовити три види витягу: базовий, вибірковий або розширений, кожен з яких надає певну інформацію.

Взагалі єдиний реєстр підприємців – це електронна автоматична система накопичення відповідних даних. Саме з нього можна отримати актуальні на певну дату інформацію стосовно повного найменування та ідентифікаційного коду юридичної особи та аналоги цих даних для осіб-підприємців. Також витяг з реєстру розкаже про сферу діяльності підприємця чи компанії, надасть дані про засновника або учасників фірми-юридичної особи. З розширеного витягу можна дізнатись про дані осіб, що офіційно управляють певним бізнесом, або відповідного уповноваженого представника, про дату реєстрації чи припинення діяльності, розмір статутного капіталу компанії, відомості щодо перебування в процесі банкрутства.

Так само, як і єдиний державний реєстр виконавчих проваджень України, ЄДР передбачає певну процедуру видачі наявної інформації. Для отримання витягу необхідно заповнити запит встановленого зразку, оплатити рахунок за надання документу і зберегти відповідну квитанцію з банківської установи. Якщо запитувач є уповноваженою особою, необхідно також надати довіреність або інший документ, на основі якого реалізовуються такі його права.

Оплата замовлення даного документу згідно чинного законодавства становить три неоподатковані мінімуми доходу громадян і додатково справляється плата у розмірі двадцяти відсотків одного такого мінімуму за кожен аркуш.

Завдяки новим технічним можливостям, витяг з ЄДРПОУ можна замовити на відповідних Інтернет-сервісах. Це досить зручно, адже не треба гаяти безліч часу в довгих чергах.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...