
14:52, 25 грудня 2015 р.
Кіровоградські інспектори поліції викрили вандала, який з могил крав метал
Заради корисливих цілей зловмисник пошкодив більше десяти місць поховань. За такі дії чоловікові загрожує до п’яти років позбавлення волі.
До Кіровоградського відділу поліції надійшло повідомлення від комунального підприємства про те, що на кладовищі невідомі розкрадають металеві конструкції, зокрема труби та швелери.
- Провівши відпрацювання території, правоохоронці встановили особу, причетну до скоєння даних кримінальних правопорушень, - повідомив начальник Кіровоградського відділу поліції Ігор Пайлик. - Зловмисником виявився 42-річний раніше судимий місцевий житель. Чоловік повністю зізнався у скоєному.
Металеві вироби крадій продав, а отримані гроші витратив на власні потреби.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 297 Кримінального кодексу України (наруга над могилою). Особі загрожує позбавлення волі строком до п’яти років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Як створити стильну та функціональну ванну кімнату: секрети правильного вибору меблів
Новини компаній
15:48
Вчора
10:06
6 квітня
17:45
4 квітня
16:15
4 квітня
12:15
4 квітня
Оголошення
21:09, 29 березня
3
08:44, 27 березня