У Кіровограді відбувся мітинг проти перейменування міста в Інгульськ

У Кіровограді відбувся мітинг проти перейменування Кіровограда в Інгульськ. До заходу долучилось близько 500 прихильників Єлисаветграда.

Під час виступів було зламано вже два мікрофони. Одному з прихильників Єлисаветграда, немісцевому студенту, стало погано - він втратив свідомість. Близько 15 хвилин на місці чекали на швидку, оскільки карети швидкої на місці не було.

Кордон поліції розділив пікетувальників з обох сторін. Під час мітингу виникало кілька сутичок.

Одним із виступаючих виявився відомий антимайданівець - Артем Стрижаков. Серед мітингувальників можна було побачити і міського голову Андрія Райковича. Окремі пікетувальники вголос висловлюють підтримку російському президенту. Але проросійської риторики немає, такі погляди висловлюють випадкові люди.

Наприкінці мітингу перед усіма присутніми на площі перед міськрадою виступив міський голова Кіровограда Андрій Райкович. Він заявив про те, що питання назви міста має вирішуватись у правовому полі, можливо на місцевому референдумі. Райкович пообіцяв особисто відстоювати інтереси громади і довести її думку до депутатів Верховної ради.

Наразі мітинг закінчився. Під стінами міськради залишалися кілька сот прихильників та противників Єлисаветграда. Вони скандували різні гасла та співають колядки.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

политические новости
17:00, Вчера
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua