Ситуація забезпечення проїзду дорогами Кіровоградщини на контролі начальника Служби автодоріг

Сергій Поліщук: Максимум уваги місцевій мережі та ліквідації засніженості узбіч

Термінову нараду по стану проїзду автошляхами Кіровоградщини провів начальник Служби автодоріг у Кіровоградській області Сергій Поліщук сьогодні по обіді. Інспектори доповіли керівнику про ситуацію в районах та наголосили на проблемах, що гальмують роботу з ліквідації засніженості.

На дорогах державного значення та по територіальній мережі безперебійний проїзд автотранспорту забезпечено. Розпочаті роботи на місцевій мережі. Проблемним питання залишається лише в Новоархангельському районі через нестачу пального, але всі механізми повністю готові до роботи одразу по його надходженні.

- Необхідно терміново підготувати доручення Кіровоградському облавтодору про негайну ліквідацію недоліків у роботі, - наголосив начальник Служби Сергій Поліщук. – Треба ще раз перевірити інформацію по стану проїзду в Онуфріївському районі та активізувати роботи з ліквідації засніженості по місцевій мережі в області. Крім того, активно приступити до прибирання снігу з узбіч та на місцевій мережі.

В цілому проїзд автотранспорту по області забезпечено. Дорожні служби працюють в посиленому режимі практично цілодобово.

Нагадуємо телефон диспетчера Служби автодоріг, за яким можна повідомити про ускладнення ситуації з проїздом: (0522) 24-35-77 (цілодобово).

Ситуація забезпечення проїзду дорогами Кіровоградщини на контролі начальника Служби автодоріг, фото-1 Ситуація забезпечення проїзду дорогами Кіровоградщини на контролі начальника Служби автодоріг (фото) - фото 1 Ситуація забезпечення проїзду дорогами Кіровоградщини на контролі начальника Служби автодоріг, фото-3 Ситуація забезпечення проїзду дорогами Кіровоградщини на контролі начальника Служби автодоріг, фото-4

Прес-служба САД у Кіровоградській області

нарада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии