Жителів Кіровоградської області найбільше турбують соціальні та комунальні питання

Саме із цими проблемами зверталися до голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка жителі області під час особистого прийому громадян.

Зокрема, жителька Знам'янки поскаржилася очільнику області стосовно невиконання, на її думку, Головним управлінням Пенсійного фонду України в області судових рішень щодо призначення їй пенсії, як дружині померлого учасника ліквідації аварії на ЧАЕС.

Інша жителька Знам'янського району, багатодітна одинока матір звернулася з проханням допомогти їй у вирішенні питання щодо відновлення соціальних виплат, що були зняті у минулому році, у зв’язку із тимчасовим виїздом заявниці на територію Росії.

Жителька Кіровограда попрохала посприяти в отриманні квартири, адже її родина тривалий час проживає у гуртожитку та потребує покращення житлових умов. Окрім того, у родині проживає батько заявниці, інвалід війни І групи, який ще з 2010 року перебуває на черзі у міськвиконкомі на отримання житла.

Інша мешканка обласного центру, інвалід ІІ групи, звернулася з проханням про встановлення у її помешканні газового котла, а також лічильника води, адже при розрахунку плати за водопостачання було взято норму у 9 куб. м., а субсидія заявниці була призначена лише на 4 куб. м. води.

Голова облдержадміністрації пообіцяв допомогти жительці Компаніїівки, яка звернулася до нього з проханням забезпечити її сина, який є інвалідом, ендопротезом.

Сергій Кузьменко також доручив керівникам відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації детально розглянути кожне, підняте під час прийому, питання, та надати заявникам необхідну допомогу, або роз’яснення.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua