
15:27, 16 січня 2016 р.
Кіровоград: рятувальники відбуксирували мікроавтобус з узбіччя дороги
15 січня о 15.45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в дачному кооперативі «Темерязева» м.Кіровоград автомобіль «Volkswagen» потрапив у снігову пастку на узбіччі дороги.
За викликом негайно виїхав черговий караул ДПРЧ-4 від державного пожежно-рятувального загону №1 м. Кіровоград. Прибувши на місце, рятувальники за допомогою троса відбуксирували автомобіль на проїжджу частину дороги, звідки він продовжив рух самостійно.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Яке обладнання потрібно для успішного запуску бару: повний список для старту бізнесу
Новини компаній
13:00
1 червня
Оголошення
11:01, 5 червня
15:30, 29 травня