Спеціалістами Держсанепідслужби в області не виявлено ентеровірусних інфекцій, до яких відноситься поліомієліт

Протягом 2015 року вірусологічною лабораторією ДУ "Кіровоградський обласний лабораторний центр України" проведено 269 досліджень на предмет виявлення ентеровірусних інфекцій, до яких, зокрема, відноситься поліомієліт.

Збільшення обсягів моніторингових вірусологічних досліджень пов'язано у першу чергу із ускладненням епідемічної ситуації з поліомієліту в Україні та незадовільними показниками виконання планів профілактичних щеплень дітей проти цього захворювання. Впродовж минулого року було досліджено 127 проб води, з яких 37 - питної, 87 - стічної і 3 - з відкритих водоймищ. У всіх досліджених зразках ентеровірусів виявлено не було.

У вірусологічній лабораторії досліджено також біологічний матеріал від 40 хворих із неврологічною симптоматикою. Поліовірусів не виділено.

Для вивчення рівня імунітету до трьох типів вірусу поліомієліту організовано відбір та проводяться дослідження сироваток крові вакцинованих проти поліомієліту дітей.

За матеріалами веб-сайту головного
управління Держсанепідслужби
у Кіровоградській област

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
12.06.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua