Надходження до місцевих бюджетів області у січні поточного року мають скласти 115 млн. грн.

Про це повідомив під час апаратної наради директор департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Шеремет.

Інформуючи учасників наради про стан виконання державного та місцевих бюджетів області за 2015 рік, посадовець відзначив, що протягом минулого року до місцевих бюджетів області надійшло доходів у сумі 2 млрд. 419 млн. грн., або 112,2% до затвердженого обсягу. Приріст до 2014 року (у співставних умовах) склав 682,9 млн. грн., або 39,3%.

До загального фонду місцевих бюджетів, за словами посадовця, надійшло 2 млрд. 129 млн. грн., що становить 113,6% до затвердженого обсягу. Понад план отримано 255,6 млн. грн.

Майже усі зведені бюджети області, окрім Світловодська, де виконання склало 98,3%, забезпечили затверджені обсяги доходів. Із 439 місцевих бюджетів усіх рівнів виконали і перевиконали, затверджені на 2015 рік показники, 427 бюджетів, або 97,3% від загальної кількості.

Приріст доходів до минулого року склав 584,5 млн. грн., або 37,8%. У 20 із 25 зведених бюджетах міст і районів області темп приросту надходжень є вищим за середній по області і по окремих територіях сягає від 41 до 84%. Зокрема у Вільшанському районі цей показник склав 64%, у Компаніївському – 60,3%, Новоархангельському – 70,4%, Новоукраїнському – 67,4%, в Ульяновському – 84,6%.

Сергій Шеремет також повідомив, що за 2015 рік надійшло 1 млрд. 164 млн. грн., або 110,3% до планових показників податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з 2014 роком надходження цього податку зросли на майже 179 млн. грн., або більше ніж на 18%.

За видами економічної діяльності найбільший приріст надходжень податку на доходи фізичних осіб було досягнуто у сільському господарстві – на 29,5%, у промисловості – на 17,4%, у торгівлі – на 34,8%, а також на транспорті – на 13,2%.

По місцевих податках і зборах надходження склали майже 642 млн. грн., що становить 116,8% до планових обсягів та більше 2014 року на 246,7 млн. грн., або на 62,4%.

У складі місцевих податків і зборів найбільш питому вагу займає плата за землю (55% від загального обсягу). Рівень виконання затверджених на 2015 рік показників надходжень по платі за землю в цілому по області склав 111,2%. Приріст надходжень плати за землю до попереднього року склав 80 млн. грн., або 29,3%.

У 2015 році значно зросли й надходження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що склали 6,4 млн.грн. при 0,6 млн.грн. за весь 2014 рік. Найбільше цього податку надійшло до місцевих бюджетів Кіровограду (1,5 млн. грн.), Олександрії (521 тис. грн.), Кіровоградського району (605 тис. грн.).

– Аналіз надходжень за рівнями бюджетів свідчить про те, що в найбільшій мірі позитивний вплив змін податкового і бюджетного законодавства має місце по бюджетах місцевого самоврядування. Так, при збільшенні доходів загального фонду області порівняно з 2014 роком на 37,8%, доходи бюджетів місцевого самоврядування збільшилися на 57,1% (на 470,5 млн. грн.), зокрема у містах обласного значення – на 37,8% (на 208,3 млн. грн.). В обласному бюджеті надходження збільшилися на 14,2% (на 43,3 млн. грн.), у районних бюджетах – на 17,1% (на 70,7 млн. грн.), – відзначив директор профільного департаменту.

Сергій Шеремет також повідомив, що у січні поточного року до місцевих бюджетів області очікуються надходження у сумі 115 млн. грн., що на 10,3 млн. грн., або на 10 % більше надходжень січня минулого року.

бюджет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Кримінал
Оперативне реагування нарядів поліції охорони зупинило ряд крадіжок із супермаркетів.  Про це повідомляє пресслужба ГУНП  Кіровоградській області, пише 0522. Лише за місяць більше тисячі разів «кнопка тривожної сигналізації» реагує на об’єктах та в приміщеннях, які знаходяться під охороною УПО. За першу половину вересня поточного року, групами реагування поліції охорони здійснено кілька десятків виїздів до супермаркетів районних центрів області та попередж...
Вибори і підкуп
За минулу добу поліція отримала 38 заяв та повідомлень стосовно  порушень виборчого законодавства. Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Кіровоградській області, пише 0522. З 5 вересня територіальні органи Національної поліції зареєстрували 15 повідомлень пов’язаних із виборчим процесом у Кіровоградській області.  Найбільше повідомлень зафіксовано по 5 - у місті Києві, Полтавській та Херсонській, по 4 – у Луганській та Миколаївській, по 3 – у Донецькій, Зак...
Суспільство
Від охороніців громадського порядку до захисників цілісності держави - з таким гаслом кіровоградські працівники поліції відправлись для несення служби на схід України. Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Кіровоградській області, пише 0522. До складу зведеного загону увійшли 25 правоохоронців із числа роти «Святослав», карного розшуку, територіальних підрозділів, які вирушили у зону проведення Операції Об’єднаних сил. Інструктаж із особовим складом провів з...
Суспільство
У зв'язку із реконструюванням ВНС на частині території Кропивницького тимчасово припиниться водопостачання. Про це повідомляє пресслужба Кропивницької міської ради, пише 0522. У місті встановлюється нове обладнання на ВНС «Зона 2а» за планом реконструкції водопровідних насосних станцій за кошти Світового банку, саме тому містянам тимчасово перекриють водопостачання на частині території обласного центру. Вода буде перекрита у вівторок,  22 вересня, від 23.0...
Новини компаній
В 2020 році компанії Carlsberg Ukraine та AB InBev Efes Україна вкотре долучилися до Global Beer Responsible Day («Всесвітній день відповідального споживання пива», скор. «GBRD»). Результат співпраці – просвітницька кампанія, покликана знизити рівень безвідповідального споживання алкоголю в Україні. Щорічно лідери пивоварної галузі фокусують увагу громадськості на проблемі споживання алкоголю неповнолітніми. В Україні ця проблема постає особливо гостро. Д...
Суспільство
МОЗ у Кіровоградській області доводить до відома стосовно ситуації захворювань на COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Кіровоградської обласної ради, пише 0522. Всього: 967 позитивних результатів; проведено тестувань - 43353; одужали - 772; летальних випадків - 52. За минулу добу: 16 позитивних результатів; проведено тестувань - 328; одужали - 3; летальних випадків - 1.
Сучасна медицина
Заклади охорони здоров’я Кропивницького стають передовими у питанні сучасної медицини. Про це повідомляє пресслужба Кропивницкої міської ради, пише 0522. Вони заповнюються сучасною медичною технікою та обладнанням, а також виходять на новий, європейський рівень, оскільки надають медичні послуги.  У Кропивницькій міській лікарні швидкої медичної допомоги за участі керівництва міста та лікарської спільноти після капітального ремонту сьогодні відкрили реконст...
Суспільство
"Безпечний 2020/2021 навчальний рік" - лекційна програма ініційовина поліцією для учнів шкіл. Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Кіровоградській області, пише 0522. Дана ідея обговорювалась між представниками правоохоронних органів та місцевим самоврядуванням для реалізації у навчальних закладах. На сьогоднішінй день проблематика булінгу у школах виходить на друге місце після питань карантинних заходів. Саме тому проведення зустрічей із школярами настільк...
Кримінал
Вилучено 114 тисяч нарковмісних речовин на Кіровоградщині. Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Кіровоградській області, пише 0522. Операція «Мак» принесла результати у вигляді занесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань понад 130 кримінальних правопорушень щодо посіву чи вирощування снотворного маку чи конопель. 1600 обстежень проведено на території сільськогосподарських полів та присадибних ділянок жителів області. У результаті вжитих заходів полі...