• Головна
  • Підприємства легкої промисловості у Кіровограді матимуть можливість представити свою продукцію на спеціалізованій виставці
16:43, 5 лютого 2016 р.

Підприємства легкої промисловості у Кіровограді матимуть можливість представити свою продукцію на спеціалізованій виставці

Виставку планують провести у кінці лютого в приміщенні міської ради.

Питання організації і проведення такої презентаційної виставки обговорювалися на робочій нараді, яку провела начальник управління економіки Олена Осауленко з керівниками підприємств галузі.

- Є задум запросити на таку виставку потенційних споживачів вашої продукці, - звернулася до учасників наради Олена Осауленко. – Це можуть бути представники різноманітних бюджетних установ, силових структур, закладів освіти, охорони здоров’я, підприємств та організацій міста, які практикують використання єдиної уніформи, робочого одягу тощо.

Олена Осауленко поставила за приклад фахівцям з легкої промисловості якість організації виставкової діяльності, яку змогли досягти їхні колеги з машинобудування і висловила переконання, що такі презентації спрацюють на користь розвитку місцевого товаровиробника.

Представники бізнесу підтримали таку пропозицію. Підприємець Інна Чижик, наприклад, готова не тільки брати участь у такій виставці, а й активно долучитися до її організації, якщо у її концепції лежатиме принцип участі саме українських виробників, а не торгівельних підприємств з китайським товаром.

Учасники наради обговорили також низку інших, актуальних для своєї сфери діяльності проблем. Це і питання якісної підготовки робітничих кадрів у системі прфтехосвіти і видання надзвичайно потрібного інвестиційного паспорта Кіровограда. У такому паспорті мають бути представлені як місцеві виробники зі своєю продукцією та можливостями, так і цікаві інвестиційні проекти, які вони планують для реалізації на території обласного центру і шукають для цього бізнес – партнерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спеціалізована виставка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...