• Головна
  • Звернення військового комісара Кіровоградського обласного військового комісаріату до кіровоградців
16:33, 18 лютого 2016 р.

Звернення військового комісара Кіровоградського обласного військового комісаріату до кіровоградців

Дорогі співвітчизники!

Майже другий рік Збройні Сили України разом з іншими силовими структурами нашої держави дають гідну відсіч підступному ворогові на Сході України.

Кіровоградці стоять на передових позиціях наших військ. Славетний 3 полк спеціального призначення та 57 мотопіхотна бригада, в найгарячіших місцях наші воїни захищають рідну землю та стоять з гаслом: «Я ніколи і нікому не віддам рідного дому!» Вони – незламні! Вони – мужні! Вони – сильні духом і вірою!

У такий складний для нашої країни час я щиро сподіваюсь на свідомість громадян, виконати свій обов’язок не лише перед державою, але й перед своїми дітьми та батьками.

Враховуючи досвід проведення попередніх черг часткової мобілізації та ефективність застосування військових частин, укомплектованих військовослужбовцями призваними під час мобілізації, керівництвом держави визначено пріоритетним напрямком в 2016 році комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу за контрактом. З цією метою здійснено ряд позитивних зрушень щодо підняття престижу військової служби. Підвищення грошового забезпечення військовослужбовців є яскравим та переконливим свідченням тому. З 1 січня грошове забезпечення військовослужбовців становить від 7 000 гривень.

Сьогодні проводиться відбір та призов чоловіків та жінок віком від 18 років на військову службу за контрактом у Збройні Сили України.

Наша мета збудувати по-справжньому демократичну, незалежну європейську, а найголовніше мирну країну для щасливого життя наших дітей. А для цього ми маємо перемогти! Виконай свій громадянський та конституційний обов’язок! Разом ми захистимо майбутнє.

Слава Україні!

Кучер Ярослав Олександрович - військовий комісар Кіровоградського обласного військового комісаріату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Звернення військового комісара
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...