• Головна
  • Сергій Кузьменко разом із командирами двох кіровоградських військових частин визначили напрямки шефської допомоги
12:22, 26 лютого 2016 р.

Сергій Кузьменко разом із командирами двох кіровоградських військових частин визначили напрямки шефської допомоги

Відповідно до Указу Президента України "Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України", з метою надання допомоги щодо забезпечення військових частин продовольством, пально-мастильними матеріалами, матеріально-технічними засобами, а також сприяння розв’язанню соціально-побутових проблем військовослужбовців, голова облдержадміністрації видав розпорядження, яким затверджений перелік військових частин Збройних Сил України та Національної гвардії України, над якими на території області здійснюватимуть шефство органи місцевої влади.

З тим, аби ознайомитися на місці з житлово-побутовими умовами та матеріально-технічним забезпеченням військовослужбовців, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко відвідав перші дві військові частини, що дислокуються у Кіровограді – 3-й окремий полк спеціального призначення Збройних Сил України та стрілецький батальйон Національної гвардії України.

Військовослужбовці зазначених підрозділів брали безпосередню участь у захисті територіальної цілісності та суверенітету нашої Вітчизни під час антитерористичної операції на Сході України.
Так, в історію Національної гвардії України навічно увійшло ім'я нашого земляка, колишнього командира Кіровоградського стрілецького батальйону Національної гвардії України, полковника Павла Сніцара, який загинув у липні 2014 року під час проведення спецоперації зі звільнення від сепаратистів міста Лисичанськ Донецької області.

На честь Павла Сніцара у Кіровограді названо вулицю, а в стрілецькому батальйоні, яким він командував, відкрито меморіальну дошку на його честь.

3 окремий полк спеціального призначення брав активну участь у 242-денній героїчній обороні Донецького міжнародного аеропорту. За організацію оборони аеропорту та особисту мужність і героїзм командира загону 3-го полку спеціального призначення, підполковника Олександра Трепака удостоєно найвищим званням – Герой України. Званням Героя України також удостоєно ще одного офіцера полку – полковника Юрія Коваленка.

Сергій Кузьменко під час перебування у цих військових частинах поспілкувався з військовослужбовцями, розпитав їх про нагальні проблеми та ознайомився з умовами, в яких вони проходять військову службу.

– Шефська допомога військовим частинам на території області у нас вже давно налагоджена. Сьогодні я мав нагоду вкотре поспілкуватися з керівництвом військових частин, і ми визначили напрямки по яких співпрацюватимемо нинішнього року. Сподіваюсь, що депутати обласної ради нас підтримають, і нинішнього року в обласному бюджеті будуть передбачені кошти на покращення соціально-побутових умов військовослужбовців, зокрема, на ремонт двох казармених приміщень 3-го полку спецпризначення. Адже, умови проживання наших військових, налагодження їхнього побуту – це те, чим обласна влада може допомогти нашим захисникам Вітчизни, – зазначив Сергій Кузьменко.

За словами голови облдержадміністрації, на ремонт двох приміщень планується витратити близько 1,5 млн. грн.

Користуючись нагодою, Сергій Кузьменко також подякував військовим за їхню підтримку та активну участь в обласному проекті з патріотичного виховання молоді. – Ми робимо спільну справу, і зі свого боку хочу наголосити, що обласна влада й надалі надаватиме підтримку нашим воїнам, –підкреслив Сергій Кузьменко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#казарми #3-й окремий полк спеціального призначення ЗСУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...