• Головна
  • На Кіровоградщині завдяки легалізації праці найманих працівників до бюджету спрямовано 1,9 мільйон гривень податків
11:26, 28 лютого 2016 р.

На Кіровоградщині завдяки легалізації праці найманих працівників до бюджету спрямовано 1,9 мільйон гривень податків

За результатами контрольно-перевірочних заходів, фіскальними органами Кіровоградської області протягом січня 2016 року виявлено та залучено до оподаткування 12 найманих осіб.

З метою виявлення порушень під час нарахування та виплати заробітної плати з початку року проведено 15 документальних перевірок суб’єктів господарювання. За їх результатами донараховано 1 мільйон 938 тисяч гривень податків та обов’язкових платежів, з яких 98,2% або 1 мільйон 902 тисячі вже перераховано до бюджету.

Після заслуховування на комісіях по заробітній платі 19 підприємств погасили 2,6 млн.грн. боргу по виплаті заробітної плати перед працівниками, до бюджету надійшло 36,8 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.

З початку 2016 року спільними комісіями при органах місцевого самоврядування заслухано 38 керівників підприємств та 20 підприємців, які проводять нарахування заробітної плати менше законодавчо встановленого мінімального розміру, в результаті підвищено рівень виплати заробітної плати 37 підприємствами та 19 підприємцями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#наймані робітники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...