Податкова Кіровоградщини викрила філію банку, яка не сплатила понад 900 тис. податку на прибуток

Співробітники ДПА в Кіровоградській області викрили філію банку в Кіровограді, яка не сплатила понад 900 тис. грн. податку на прибуток.

Про це повідомляється у прес-релізі адміністрації, текст якого має «Кіровоград.proUA.com» .

У ньому зазначено, що при перевірці філії одного з банків у Кіровограді податківці з'ясували, що після аналізу первинних документів цієї філії та інформації з загальнодоступних джерел дали підстави стверджувати, що винахідливі банкіри вигадали схему виведення капіталу з філії банку та уникнення від сплати податків.

«У 2005 році в одному з міст України була зареєстрована така собі кредитна спілка. Наступного року її посадові особи відкрили у місцевій філії банку депозитний рахунок, на який перерахувала кілька мільйонів гривень, через деякий час збільшивши суму вкладу. Проте, як виявилося, цю кредитну спілку створили та зареєстрували за тією ж адресою, де знаходиться головна контора банку його власні працівники. Вони вкладали на депозитні рахунки по 7-11 млн. грн. Скільки спілка встигла залучити коштів від пересічного населення невідомо. Але буквально через місяць після відкриття депозиту у Кіровограді їй за порушення умов щодо дотримання критеріїв ліквідності, капіталу та платоспроможності, прибутковості, якості активів та ризикованості операцій призупинили дію ліцензії на провадження діяльності по залученню вкладів населення. Незважаючи на це, її посадові особи продовжували їх залучати. За що на початку жовтня 2008 р. (коли фінансова кризи вже почалась) взагалі були позбавлені ліцензії», — сказано в документі.

У прес-релізі також зазначається, що у жовтні, коли вже розпочалася фінансова криза, керівництвом філії банку нібито для збереження клієнтської бази приймається рішення про збільшення відсоткової ставки за депозитом цій кредитній спілці. Відсотки, під які залучались кошти від цієї кредитної спілки у 2008 році підвищувались двічі, і встановлені були виключно лише для одного клієнта – саме для цієї кредитної спілки. За півтора роки вона отримала від маловідомої Кіровоградської філії банку доходи у вигляді відсотків в сумі більше 3,5 мільйонів гривень. Крім того, в той час, коли майже по всій країні не повертали депозити, по яких давно минули терміни повернення, цій кредитній спілці вклад був повернений достроково, за 12 днів до введення в цьому банку тимчасової адміністрації.

Згодом проти посадових осіб цього банку (головної контори) та сумнозвісної кредитної спілки була порушена кримінальна справа.

«Разом з тим, філії банку завдяки цій оборудці вдалось не тільки благополучно вивести капітал з банку, але й самим уникнути сплати податку на прибуток в сумі більше 900 тисяч гривень», — сказано в прес-релізі.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
17:00, 19 июля
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua