Бізнес-спільнота Кіровоградщини поповнила бюджет на суму 603,6 мільйонів гривень

Досягнутий темп сплати податків за 2015 рік суб’єктами господарювання продовжує нарощуватись і у січні - лютому 2016 року.

Так, до зведеного бюджету з початку поточного року забезпечено надходжень в сумі 603,6 млн.грн., що на 33% або 149,6 млн.грн. більше надходжень минулого року. Доведений Головному управлінню індикативний показник виконано на 111,8%, додаткові надходження склали 63,6 млн.гривень.

Протягом перших двох місяців поточного року держбюджет отримав 225,8 мільйонів гривень. В результаті цього минулорічні надходження до державного бюджету перевищено на 26,5 мільйонів гривень.

В рамках зміцнення обороноздатності країни, платниками Кіровоградщини сплачено 23,5 млн. грн. військового збору.

До територіальних громад області у січні – лютому цього року забезпечено 377,8 млн.грн. податкових надходжень. Додатково до рівня минулого року надійшло 123,1 мільйонів гривень.

Протягом зазначеного періоду платниками області забезпечено сплату ЄСВ - 306,3 млн.грн., а це більше на 12,3 млн.грн. ніж доведений індикатив.

„Хочу подякувати, як громадянам, які самостійно декларують свої доходи та сплачують податки, так і представникам бізнесу, які у цей скрутний час добросовісно виконують всі покладені на них обов’язки по сплаті податків” – зазначила в.о.начальника Головного управління ДФС в області Тетяна Гавренкова.

бизнес cпільнота
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі