На порядку денному – соціальна підтримка демобілізованим військовослужбовцям

Днями у Петрівському районному центрі зайнятості відбулося чергове засідання робочої групи з вирішення питань щодо здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

Засідання проходило під головуванням радника голови райдержадміністрації з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції Сергія Полтавця, за участі заступника директора обласного центру зайнятості Богдана Стояна, фахівців обласного та районного центрів зайнятості, а також представників редакції районної газети та радіомовлення «Трудова слава».

Розпочинаючи засідання С. Полтавець зазначив, що в умовах сьогодення надзвичайно важливим є питання надання всебічної допомоги демобілізованим військовослужбовцям та учасникам антитерористичної операції аби прискорити їхню інтеграцію у суспільство. З цією метою в районі затверджено програму соціально-психологічної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016 рік, в якій враховано комплекс заходів, спрямованих на соціально-психологічну підтримку учасників АТО та членів їхніх сімей, соціальну адаптацію, професійну реабілітацію військовослужбовців, надання соціально-побутової допомоги їх родинам, здійснення моніторингу та контролю якості надання різних видів послуг.

Б. Стоян у своєму виступі наголосив присутнім на важливості консолідації зусиль та конструктивної взаємодії між сторонами соціального діалогу щодо психологічної, професійної, трудової реабілітації демобілізованих військовослужбовців та учасників антитерористичної операції. Акцентував на необхідності підвищення рівня поінформованості учасників АТО та членів їхніх родин щодо послуг, які можуть вони отримати в державних органах соціального захисту, та які будуть сприяти соціальній адаптації та поверненню їх до повноцінного життя. Зупинився на послугах, які надає служба зайнятості даній категорії громадян.

Йшлося і про ситуацію, що склалася на місцевому ринку праці, результати роботи районного центру зайнятості у напрямку надання соціальних послуг населенню, у т.ч. демобілізованим військовослужбовцям та учасникам антитерористичної операції, у минулому та січні поточного року.

«Консолідуючи зусилля ми можемо вирішити проблемні питання учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а це сприятиме поліпшенню психологічного клімату в родинах учасників АТО, подоланню соціально-побутових проблем, оптимальній реалізації фізичного та соціально-психологічного потенціалу військовослужбовців та ін.», - наостанок зазначив С. Полтавець.

Т. Біденко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Петрівського районного центру зайнятості

соціальна підтримка атошників
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі