Кіровоград: рятувальники розповіли студентам про специфіку та переваги своєї професії

Під гаслом «Рівні права – рівні можливості» 2 березня у обласній бібліотеці для юнацтва пройшла зустріч представників різних професій із студентською молоддю міста Кіровограда. Серед спеціалістів, які представляли свою професію, були і фахівці обласного Управління ДСНС.

Захід проводився у форматі зустрічі-діалогу та мав на меті розповісти молодим людям про гендерне виховання та стереотипи, пов’язані з цим. Тож, щоб подолати гендерні стереотипи щодо «жіночих» і «чоловічих» професій організатори запросили жінок, що освоїли так звані «чоловічі» професії – спеціалістів Кіровоградського обласного військового комісаріату, Управління ДСНС України в області та представників Федерації Айкідо і Будо м. Кіровограда. Чарівні представниці одночасно і «жіночих», і «чоловічих» професій ознайомили студентів із специфікою своєї професійної діяльності, її перевагами та функціонуванням кожної служби, організації вцілому та, користуючись нагодою, запросили бажаючих на роботу.

Фахівець У ДСНС України в області капітан служби цивільного захисту Аліна Бакай зазначила, що діяльність ДСНС перш за все, спрямована на захист населення і територій від виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків. Іншими словами, збереження людського життя та безпечна життєдіяльність – беззаперечний принцип роботи рятувальників.

Тож, переконані, що кожній молодій людині, присутній у залі, зустріч сприятиме у виборі професії. Уважно вислухавши гостей, студенти подякували за змістовний діалог та побажали вдалої професійної кар’єри.

ДСНС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі