Жінок-правоохоронців привітали зі святом 8 Березня (ФОТО, ВИДЕО)

У Головному управлінні Національної поліції в Кіровоградській області відбулися урочистості з нагоди Міжнародного Дня прав жінок і миру.

Зі словами вітань до чарівних представниць прекрасної статі, які нині працюють та раніше працювали в правоохоронних органах, звернувся начальник Нацполіції Кіровоградщини Сергій Кондрашенко.

«Щоденний масив важливих і непростих справ: турбота про близьких і рідних людей, вирішення питань на роботі – покладається на ваші ніжні плечі. Справляючись з величезною кількістю завдань, вам вдається залишатися ніжними і прекрасними, бути для нас надійними помічниками та друзями. Нехай щасливими будуть ваші родини, ростуть розумними діти, живуть довго та не хворіють батьки. І кожен день приносить лише хороші емоції та гарні враження», – зазначив Сергій Григорович.

Жінки-правоохоронці з нагоди свята отримали пам’ятні медалі та відомчі подяки.

Привітав жінок і голова обласної Профспілки атестованих працівників ГУНП в області Валерій Шевчук та запропонував у якості подарунка до уваги присутніх концерт, організований силами першого в Україні профспілкового ансамблю «Офіцери».

Жінок-правоохоронців привітали зі святом 8 Березня (ФОТО, ВИДЕО) (фото) - фото 1 Жінок-правоохоронців привітали зі святом 8 Березня (ФОТО, ВИДЕО) (фото) - фото 1 Жінок-правоохоронців привітали зі святом 8 Березня (ФОТО, ВИДЕО) (фото) - фото 1 Жінок-правоохоронців привітали зі святом 8 Березня (ФОТО, ВИДЕО) (фото) - фото 1 Жінок-правоохоронців привітали зі святом 8 Березня (ФОТО, ВИДЕО) (фото) - фото 1 Жінок-правоохоронців привітали зі святом 8 Березня (ФОТО, ВИДЕО) (фото) - фото 1 Жінок-правоохоронців привітали зі святом 8 Березня (ФОТО, ВИДЕО) (фото) - фото 1
вітання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі