• Головна
  • Кіровоградка Анна Євчак стала бронзовою призеркою Всесвітньої Гімназіади з плавання
12:46, 22 грудня 2009 р.

Майстер спорту Анна Євчак (м. Кіровоград) стала бронзовою призеркою Всесвітньої Гімназіади з плавання, що завершилася у Досі (Катар).

Вихованка спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Надія» із результатом 2.12.43 замкнула призову трійку на дистанції 200 метрів батерфляєм.

Загалом на Всесвітній Гімназіаді українські плавці здобули п`ять медалей, дві з яких найвищого ґатунку принесли плавці із Запоріжжя Марія Терещенко (дистанція 50м на спині) та Сергій Фролов ( дистанція 400 метрів вільним стилем).
«Срібло» у запливі на 200 м на спині команді завоювала Ксенія Григоренко з Миколаєва. Бронзова нагорода в активі Андрія Ковбаси з Білої Церкви (50 м на спині)

До програми Всесвітньої Гімназіади були включені змагання з 7 видів спорту - легкої атлетики, плавання, спортивної гімнастики, художньої гімнастики, батуту, стрибків у воду та фехтування.

Участь у змаганнях брали спортсмени з Данії, Франції, Бразилії, Кувейту, Сирії, Угорщини, Росії, Австралії, Китаю, Іспанії, Туреччини, України.

ДОВІДКА:
Анна Євчак - член збірної команди України з плавання. Учасниця юніорського чемпіонату Європи з плавання 2009р. у Празі (Чехія), де посіла 4-е місце на 100-метрівці батерфляєм.. Учасниця Чемпіонату світу з плавання 2009 року в Римі (Італія). Анна Євчак – друга в історії нашої області плавчиня, що зуміла увійти до когорти сильніших плавців України. Вона також дворазова чемпіонка та призерка літнього чемпіонату України 2009р., триразова володарка Кубку України 2009р. Тренується під керівництвом батьків Олени Євчак та Володимира Гуцу.