Кіровоград: рятувальники нагадали громадянам про пожежну безпеку в опалювальний період

Більше сімдесяти відсотків пожеж, що виникають на території Кіровоградської області, трапляються на території приватних домоволодінь та у помешканнях громадян.

Основні причини займань - необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та електроустановок, паління у ліжку тощо. Щоб попередити подібні випадки, рятувальники не припиняють проводити роз’яснювальну роботу у житловому секторі.

10 березня фахівці Управління ДСНС в області спільно з працівниками соцзахисту провели масово-роз’яснювальну роботу серед мешканців мікрорайону Некрасівка, що в обласному центрі.Особливу увагу рятувальники та соцпрацівники приділили самотнім людям поважного віку, яким під час живого спілкування ще раз нагадали про необхідність суворого дотримання правили безпеки. З життєвого досвіду стареньким відомо, як користуватися пічним опаленням і газовими приладами, щоб не спричинити лиха, в чому вони й запевнили рятувальників. Господарі та господарки розповідали, що про несправності плит та котлів негайно повідомляють соцпрацівникові або звертаються безпосередньо до майстрів. Крім цього, рятувальники поспілкувалися і з іншими мешканцями мікрорайону, закликали до обережності з вогнем та звернули увагу на безпеку дітей. Організатори рейду залишили кіровоградцям листівки, у яких є інформація про пожежну безпеку вдома.

Рейдові перевірки за участі рятувальників та працівників соцзахисту триватимуть і надалі, оскільки працівники Управління ДСНС переконані, що саме довірлива розмова та підтримка є запорукою попередження біди в оселях пенсіонерів.

Прес-служба У ДСНС в області

рейди рятувальників
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі