На Кіровоградщині вбивця отримав 5 років позбавлення волі

Прокуратура області у апеляційній інстанції відстояла свою позиції щодо призначення реального терміну покарання мешканцю м. Новоукраїнки, який у стані алкогольного сп’яніння наніс хлопцеві тяжкі тілесні ушкодження внаслідок чого останній помер.

Судом першої інстанції обвинуваченого було визнано винним за ч. 1 ст. 119 КК України, тобто вбивство через необережність та призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі з двохрічним іспитовим строком.

На думку державного обвинувача суд першої інстанції поверхнево та однобічно дослідив докази, що мають істотне значення для з’ясування фактичних обставин цієї справи, змісту і спрямованості умислу обвинуваченого та правильної кваліфікації його дій. Не надав належної оцінки обставинам провадження. Зокрема тому, що засуджений, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, в ході конфлікту умисно наніс потерпілому удар в обличчя в результаті чого останній при падінні вдарився потилицею голови об кут сходин, що призвело до смерті від тяжкої відкритої черепно-мозкової травми.

Таким чином, між діями обвинуваченого та смертю потерпілого існує прямий причинний зв’язок, тому злочин слід кваліфікувати як умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

Апеляційний суд прийняв до уваги доводи прокуратури. Чоловіка визнано винним за ч. 2 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) КК України та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі. Засудженого взято під варту в залі суду.

вбивця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі