Обласна влада продовжує надавати допомогу підшефним військовим частинам

Протягом двох минулих тижнів голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко відвідував підшефні військові частини, що дислокуються на території області.

Зокрема, очільник області поспілкувався з командирами цих частин та з'ясував, яку конкретно допомогу в покращенні соціально-побутових умов військовослужбовців обласна влада спроможна надати. Про результати цих робочих поїздок Сергій Кузьменко повідомив під час щотижневої апаратної наради.

Усі домовленості, досягнуті з керівництвом військових частин, Сергій Кузьменко попросив внести у проект змін до обласного бюджету. Так, у військовій частині 3-го окремого полку спецпризначення обговорювали ремонт двох казарм (орієнтована сума робіт – 1 мільйон 800 тисяч гривень). У частині Нацгвардії, що дислокується в місті Олександрія, мова йшла про поліпшення матеріальної бази, у тому числі про спортмайданчик для військовослужбовців. Проблема військової частини, розташованої у селі Богданівка, на вирішення якої потрібно залучити частину коштів з обласного бюджету, характерна загалом для населеного пункту – це необхідність ремонту дороги. Споруди військової частини, що дислокується у Канатовому, треба ремонтувати. Значний обсяг робіт у цьому напрямку вже зроблено, проте їх завершальна стадія потребує фінансової підтримки.

Голова облдержадміністрації також зазначив, що потрібно при внесенні змін до обласного бюджету врахувати і кошти на проведення антитерористичних заходів у області та на відновлення воєнкоматів, які тривалий час не функціонували.

Доручення стосовно проведення аналогічних консультацій з керівниками військових частин очільник області три тижні тому давав також головам райдержадміністрацій. У режимі он-лайн Сергій Кузьменко заслухав інформацію від голови Петрівської райдержадміністрації Сергія Завалія стосовно консультацій та надання шефської допомоги військовим. Проблема керівництва району полягає в тому, що закріплений за ним батальйон сьогодні перебуває не на території області, а в зоні проведення АТО. Зважаючи на це, голова облдержадміністрації повідомив, що невдовзі буде проведено нараду за участі керівництва обласного військкомату та військових частин, а також голів райдержадміністрації для того, щоб розставити усі акценти щодо надання такої допомоги.

- Сьогодні ми повинні чітко визначитися, про яку саме допомогу йде мова. Безумовно, ми підтримували і будемо підтримувати наших хлопців, які сьогодні служать на сході країни. Але райони сьогодні не можуть надавати допомогу тим підрозділам, які перебувають в зоні АТО за 400-500 кілометрів, - підкреслив голова облдержадміністрації. - Ми можемо говорити лише про поліпшення соціально-побутових умов частин, що знаходяться на території області. На Сході ми відповідали за будівництво фортифікаційних споруд і це завдання виконали. Інших завдань щодо зони проведення антитерористичної операції область від керівництва країни не отримувала.

Також Сергій Кузьменко наголосив, що обласна влада далі надаватиме допомогу на вирішення соціально-побутових проблем військовослужбовців.

Сергій Кузьменко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі