Кіровоградці шукали засоби профілактики насилля в сім’ї

16 березня у приміщенні КДПУ ім. В. Винниченка відбулася подіумна дискусія «Профілактика та попередження насилля в сім’ї», організована ГО «Територія успіху».

До участі в обговореннях було запрошено експертів у галузі права, справ сім’ї та оздоровлення дітей. Свої думки з приводу означеної теми могли висловити представники громадськості, ЗМІ, студенти та викладачі університету. У ході дискусії окреслили ситуацію із фіксацією випадків насилля у Кіровограді на сьогодні, шляхами їх вирішення, а також обговорили можливі способи запобігання насильства у сім’ї.

Якщо ви знаєте когось, хто потерпає від насильства або самі потребуєте допомоги, фахівці радять не замовчувати проблему, а звертатися за кваліфікованою допомогою. Її можуть надати: дільничий інспектор міліції, кримінальної міліції у справах дітей, спеціалісти центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, управління сім'ї та молоді районної, міської чи обласної держадміністрацій, служби у справах дітей, а також юристи та психологи громадських організацій, які надають допомогу постраждалим від насильства.

насильство в сім'ї
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі