Кіровоград: відбувся семінар з питань безпеки життєдіяльності для працівників освіти

Фахівці Управління ДСНС докладають максимальних зусиль аби якісно навчити наймолодших мешканців області правилам безпеки життєдіяльності.

Навчальний процес скеровується педагогами, тож рятувальники постійно надають допомогу вчителям з цього питання. Для цього організовуються семінари та зустрічі з працівниками освіти.

16 березня представники Управління ДСНС долучилися до проведення семінару щодо вдосконалення національно-патріотичного напрямку роботи в освітній галузі. На семінар прибули відповідальні за стан пожежної безпеки у закладах освіти та викладачі гуртків. У рамках семінару рятувальники навели основні правила пожежної безпеки у весняний період, зупинилися на статистиці пожеж, найбільш поширених причинах їх виникнення. Основну увагу працівники пожежно-рятувальної служби приділили питанням безпеки дітей – розповіли про особливості дитячої поведінки у випадку пожежі та повідомили як навчити дітей діяти правильно. Ще одним з пунктів виступу рятувальників стала безпека під час використання газового обладнання та приладів. Крім цього, усі присутні вчителі отримали листівки з тематики безпеки життєдіяльності для кращої наочності під час шкільних занять та виховних годин.

Прес-служба У ДСНС в області

семінар новости вчителі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі