У Кіровограді шість студентів стали стипендіатами міського голови

17 березня, міський голова Андрій Райкович зустрівся з молодіжним активом Кіровограда.

Під час зустрічі кращі студенти вищих навчальних закладів обласного центру отримали від очільника міста сертифікати на іменні стипендії. Цьогоріч Стипендіатами Кіровоградського міського голови стали шестеро студентів – відмінників:

Анастасія Шашкова, студентка Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;
Оксана Біда, студентка Кіровоградського національного технічного університету;
Ольга Тесленко, студентка Кіровоградського інституту комерції;
Катерина Цуркану, студентка Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й.Мухіна;
Оксана Грищук, студентка економіко-правового коледжу Кіровоградського інституту комерції;
Карина Вікулова, студентка Кіровоградського комерційного технікуму (закінчила навчання з лютого 2016 року).
Іменні стипендії міського голови призначаються студентам вищих навчальних закладів міста І - ІІ, ІІІ - ІV рівнів акредитації, які навчаються на «відмінно» та крім того є переможцями Всеукраїнських студентських олімпіад, призерами і учасниками вузівських конференцій і семінарів, працюють над розробкою актуальних наукових проблем, є лауреатами чи дипломантами культурно-мистецьких конкурсів, мають творчі здобутки.
Із січня 2016 року розмір стипендії міського голови підвищено і складає для вищих навчальних закладів І - ІІ рівнів акредитації 450 гривень на місяць, а для вищих навчальних закладів ІІІ - ІV рівнів - 600 гривень на місяць.
Цього дня Андрій Райкович вручив також посвідчення двадцяти новообраним членам Молодіжної ради при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради.
Молодіжна рада створена у 2011 році рішенням виконавчого комітету міської ради як консультативно-дорадчий орган з питань молодіжної політики.
Діяльність Молодіжної ради направлена на взаємодію молоді міста з місцевим самоврядуванням задля забезпечення узгодженості дій у вирішенні питань, пов'язаних із життєдіяльністю молодих громадян та їх участі в усіх сферах життя суспільства.
Відповідно до Положення про Молодіжну раду щороку оновлюється склад Молодіжної ради. Активна молодь визначає пріоритетні напрямки роботи молоді в місті, та реалізовує свої проекти у співпраці з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями і іншими установами.
Андрій Райкович проінформував молодіжних лідерів про формування у міській раді молодіжного кадрового резерву та підписав безпосередньо в залі відповідні розпорядження «Про порядок формування молодіжного кадрового резерву» та «Про утворення експертної ради з питань добору та формування кадрового потенціалу Кіровоградської міської ради».
- Кіровоградська молодь уміє і готова ефективно працювати, - наголосив під час зустрічі міський голова. - Місто очікує від вас нових цікавих ідей та проектів, які які дозволять вирішити нагальні проблеми територіальної громади. У цьому я ваш союзник, а міська рада – надійний партнер

стипендія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі