В Управлінні ДСНС здійснено раптову перевірку готовності сил і засобів до реагування на надзвичайні ситуації (ФОТО)

На виконання доручення Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна робочою групою ДСНС України у період з 16 по 17 березня здійснено раптову перевірку готовності органів управління і підрозділів У ДСНС України у Кіровоградській області до виконання завдань за призначенням.

Перевірці підлягали апарат Управління, 11 пожежно-рятувальних підрозділів та аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Управління. Відповідно до затвердженого плану-завдання перевірялись питання організації служби та реагування на надзвичайні ситуації, побутові умови в підпорядкованих підрозділах для особового складу, стан утримання території та техніки, ведення відповідної документації оперативного реагування.

Відповідно до Плану приведення у готовність до дій за призначенням Управління ДСНС України у Кіровоградській області при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій було здійснене оповіщення та збір начальницького та особового складу Управління за сигналом «Збір-Аварія».

З метою перевірки організації роботи пересувного пункту управління безпосередньо в районі проведення робіт щодо ліквідації надзвичайної ситуації та її наслідків, робочих груп штабу з ліквідації надзвичайної події, а також особового складущодо реагування на різні види надзвичайних ситуацій, характерних для Кіровоградської області, було практично відпрацьовано розгортання пересувного пункту управління, перевірено роботу штабу з ліквідації надзвичайних ситуації, під час якої було відпрацьовано 4 навчальні ввідні.

За результатами раптової перевірки оперативною групою ДСНС України встановлено, що Управління ДСНС України у Кіровоградській області та підпорядковані йому підрозділи, готові до виконання завдань за призначенням.

В Управлінні ДСНС здійснено раптову перевірку готовності сил і засобів до реагування на надзвичайні ситуації (ФОТО), фото-1 В Управлінні ДСНС здійснено раптову перевірку готовності сил і засобів до реагування на надзвичайні ситуації (ФОТО), фото-2 В Управлінні ДСНС здійснено раптову перевірку готовності сил і засобів до реагування на надзвичайні ситуації (ФОТО), фото-3

Прес-служба У ДСНС в області

У ДСНС раптова перевірка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі