У Кіровограді сотня жителів стали донорами (ФОТО)

За три хвилі всеукраїнської донорської акції «Допомогти може кожен» сотня кіровоградців стали донорами. Всього вони здали більше 40 літрів крові в обласній лікарні на потреби хворих. Чергова хвиля акція завершилася 18 березня, повідомляють у регіональному осередку ВМГО «Фундація Регіональних ініціатив».

– До акції долучаються все більше людей, бо розуміють, що ця справа корисна. Окрім того, до нас уже приєдналися так звані стейкхолдери, наприклад, начальник льотної академії Сергій Неділько, який прийняв естафету від свого курсанта. Певного шарму акції додали почесні донори, які також здавали кров. Під час останньої хвилі підтримали акцію студенти льотної академії, волонтери обласного Червоного Хреста та громадської організації «Волонтерський рух першої допомоги». Сьогодні кількість донорів сягнула рівно ста. Ці люди здали кров і цим стовідсотково комусь врятували життя або полегшили перебіг хвороби. Тому ми раді, що ті зусилля, які пішли на організацію акцію, були витрачені не марно, – наголосив керівник регіонального осередку організації Дмитро Бабак.

Як кажуть активісти, акцію планують продовжити через кілька місяців.

Нагадаємо, перша хвиля акції пройшла у жовтні минулого року. Друга – у грудні.

У Кіровограді сотня жителів стали донорами (ФОТО) (фото) - фото 1 У Кіровограді сотня жителів стали донорами (ФОТО) (фото) - фото 1 У Кіровограді сотня жителів стали донорами (ФОТО) (фото) - фото 1 У Кіровограді сотня жителів стали донорами (ФОТО) (фото) - фото 1

Офіційна сторінка заходу vk.com/anyone_can_help_kr

Координатори акції: 066-616-51-28 (Дмитро), 050-487-09-17 (Дар’я).

Всеукраїнська молодіжна громадська організації "Фундація Регіональних Ініціатив" (ФРІ) - потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. Діємо з метою зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об'єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив. Стратегічною метою діяльності ФРІ є збільшення кількості молодих активістів громадського життя, щоб почати невпинну ланцюгову реакцію позитивних змін в суспільстві.

ФРІ є незалежною неурядовою організацією, не належить до жодної з політичних партій, не підтримує жодного партійного лідера і не бере участі у виборах як сторона виборчого процесу.

донори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі