У Кіровограді відбудеться ювілейна премія десятиріччя „Зірка Антареса”

На сцені Кіровоградської обласної філармонії 23 березня 2016 року відбудеться ювілейна премія десятиріччя „Зірка Антареса”, присвячена 10-річчю діяльності народного художнього колективу студії вокального мистецтва „Антарес” (керівник О. Дороганич) Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.

Народний художній колектив студія вокального мистецтва „Антарес” – постійний учасник святкових та благодійних концертів міського та обласного рівнів. Завдяки високому рівню виконавської майстерності вихованці є постійними переможцями та лауреатами Всеукраїнських і Міжнародних фестивалів і конкурсів. Талант вихованців “Антаресу” високо оцінили у Болгарії, Росії, Польщі. Найбільш талановиті випускники студії продовжують навчання у профільних закладах освіти. За численні досягнення та плідну роботу влітку 2015 року студія вокального мистецтва “Антарес” отримала звання “Народний художній колектив України”.

В святковому концерті візьмуть участь вихованці студії від наймолодших до найдосвідченіших. Також вітальні музичні подарунки презентуватимуть випускники колективу.

У ювілейній премії десятиріччя „Зірка Антареса” ювілярів підтримають хореографічною майстерністю друзі по мистецтву – народні художні колективи Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості: хореографічний ансамбль „Росинка” і ТО молодіжний клуб „Імідж”, а також дитяча танцювальна студія „Олена” Кіровоградського районного Будинку культури.

Зірка Антареса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі