На вокзалі станції Олександрія обладнають спеціалізований туалет для осіб з обмеженими фізичними можливостями

На Одеській залізниці створюють умови для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями.

Працівники філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» проводять роботу для реалізації Програми зі створення належних умов для доступу людей з інвалідністю до об’єктів залізничної інфраструктури на 2016 рік. У рамках цієї програми у першому півріччі поточного року на вокзалах планується провести низку заходів з метою покращення надання транспортних послуг пасажирам з обмеженими фізичними можливостями.

Зокрема, для зручності осіб з інвалідністю (у тому числі на візках) квиткові каси пасажирських вокзалів Херсон та Миколаїв обладнають вікнами із заниженим підвіконням.

Для осіб з вадами зору на вокзалах Шевченко та Миколаїв забезпечать наявність візуальних попереджень (жовтим кольором) на початку та кінці сходів центральних входів до будівель вокзалів, а також встановлять звукові маячки на вокзалі станції Черкаси, дублюючу інформацію шрифтом Брайля на вокзалах Олександрія, Помічна та Черкаси. Крім того, на вокзалі станції Олександрія обладнають спеціалізований туалет для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Додамо, що 2016 рік на залізниці оголошено роком належних умов для доступу маломобільних пасажирів до об’єктів залізничної інфраструктури. Наразі працівниками філії проводиться розробка проектної документації, планування кошторису, придбання необхідних матеріалів тощо.

умови для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі