Андрій Райкович зустрівся з активною молоддю Кіровограда

Насамперед ця зустріч стала важливою подією для членів Молодіжної ради міста Кіровограда які отримали посвідчення. Урочистість події підкріплювало місце проведення заходу – сесійна зала де активісти Молодіжної ради змогли відчути себе повноправними впливовими діячами міської ради.

Розпочалась зустріч з промови мера міста, який відмітив діяльність молодіжного активу Кіровограда, зокрема і Молодіжної ради. Такі заходи, як «Єлисаветградський благодійний молодіжний бал», акція «Не мовчи», участь у Антикорупційному форумі, привітання дітей у лікарні, організація відпочинку молоді, проведені Молодіжною радою, або за її участі, не пройшли повз увагу Андрія Павловича, який оцінив ініціативність, громадську спрямованість та ефективну діяльність активістів, додавши, що ці події були помічені не лише на регіональному, а й – на всеукраїнському рівні. Розмова також йшла про налагодження продуктивної комунікації між молоддю та органами місцевої влади, їхню плідну співпрацю, реалізацію молодіжних проектів.

Голова Молодіжної ради Віталій Слюсаренко презентував план заходів та деякі проекти, здійснення яких заплановане найближчим часом. Серед таких, пропозиція до створення гранту на місцеві проекти, співпраця з депутатським корпусом, запуск соціального відео-проекту, проведення Студреспубліки, організація «круглих столів» та ін. Також було підняте питання про збільшення бюджету на здійснення молодіжних проектів, що, за словами мера Кіровограда, в дійсності є можливим за умови доведення громадськості доцільності реалізації таких. Відчуваючи підтримку, члени Молодіжної ради впевнені, що виконання намічених заходів проходитиме продуктивніше, швидше, розширить можливості активістів.

Андрій Райкович
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі