Працівники Управління ДСНС навчили кіровоградських студентів основам домедичної допомоги

23 березня в обласній бібліотеці для юнацтва відбувся семінар на тему «Дотримання правил безпеки у весняний період».

Такі семінари відбуваються у рамках спільного проекту Управління ДСНС та бібліотеки, і мають на меті навчати кіровоградських студентів правилам безпеки життєдіяльності. Під час заняття студентів комерційного технікуму та учнів професійного ліцею сфери послуг ознайомили зі статистикою та головними причинами виникнення пожеж на території області, розповіли, як потрібно поводитись, щоб з ними не трапилось лиха, та навчили прийомам надання першої допомоги постраждалим у різних надзвичайних ситуаціях.

Заняття з медичної підготовки провів лікар медико-санітарної частини Управління ДСНС в області. Медик більш детально пояснив, що таке кровотеча, які бувають види кровотеч, чим загрожує велика втрата крові, способах накладення джгута та чим його можна замінити, якщо професійного приладдя немає під рукою. Окрім цього, були розглянуті питання первинної допомоги при переломах, допомоги при сонячних та теплових ударах, домедична допомога при утопленні.

За словами самих студентів, заняття стало їм у нагоді, а знання, отримані під час семінару, ніколи не завадять у тих чи інших ситуаціях. Тому працівники Управління ДСНС будуть і в подальшому навчати молодь як надавати домедичну допомогу.

Прес-служба У ДСНС в області

перша медична допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі