Кіровоград готується до завершення опалювального сезону

Теплопостачання у Кіровограді буде припинене з моменту перевищення середньодобової температури зовнішнього повітря більше ніж вісім градусів тепла протягом трьох діб, але не пізніше 15 квітня 2016 року.

Таке рішення прийняв виконавчий комітет Кіровоградської міської ради на своєму засіданні 22 березня.

Відповідно до прийнятого рішення, повідомив начальник головного управління ЖКГ Олександр Хачатурян, ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “Центр науково-технічних інновацій Української нафтогазової академії” та комунальне підприємство “Теплоенергетик” не нараховуватимуть оплату за теплопостачання у відповідні дні, в які не надавались послуги теплопостачання, та дні літнього періоду 2016 року.

Управлінню освіти, управлінню охорони здоров’я, відділу фізичної культури та спорту, в разі необхідності дозволено подовження опалювального періоду. Для цього керівники виконавчих органів мають звернутися з листом до теплопостачальних підприємств.

Контроль щодо припинення опалювального сезону 2015/2016 року теплопостачальними підприємствами у місті покладений на начальника головного управління житлово-комунального господарства Олександра Хачатуряна, в закладах освіти - на начальника управління освіти Ларису Костенко, в закладах охорони здоров’я – на начальника управління охорони здоров’я Оксану Макарук.

Опалювальний сезон новини Кіровограда
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі