На кіровоградський електротранспорт чекають зміни

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради погодив створення Комунального підприємства «Електротранс» Кіровоградської міської ради, редакцію Статуту підприємства та передачу матеріальних цінностей.

Своїм рішенням виконком доручив управлінню розвитку транспорту та зв’язку забезпечити внесення відповідного проекту рішення на розгляд міської ради.

Проектом рішення міської ради передбачається передача на праві господарського відання комунальному підприємству «Електротранс» цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Кіровограделектротранс”, розташованого по проспекту Університетському, 3 у м.Кіровограді.

- Створення комунального підприємства дозволить повернути міський електротранспорт у комунальну власність без найменшої затримки у його функціонуванні, - відзначив міський голова Андрій Райкович під час засідання виконавчого комітету. – Судові справи і переговорний процес щодо повернення з оренди стратегічного комунального підприємства знаходиться на стадії завершення. Планується також, що КП “Електротранс” обслуговуватиме не тільки тролейбусний парк, а і великогабаритні автобуси на маршрутах Кіровограда.

тролейбуси у Кіровограді
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі