На Кіровоградщині працівники поліції виявили автомобіль - «двійник» (ФОТО)

Днями, під час нагляду за дорожнім рухом на автошляху Кіровоград – Кривий Ріг - Запоріжжя, біля села Бережинка Кіровоградського району, поліцейські роти дорожньо-патрульної служби за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль Шкода, під керуванням мешканця міста Кривий Ріг Дніпропетровської області.

Під час перевірки транспортного засобу за наявними обліковими системами Національної поліції було виявлено, що номер кузова легковика не співпадає із обліковими даними інформаційних систем, а реєстраційні документи викликали підозру у правоохоронців щодо їх підробки.

Автомобіль було доставлено на зберігання до спеціального майданчика для тимчасового зберігання транспортних засобів, а інформацію про це внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Наразі тривають слідчі дії.

На Кіровоградщині працівники поліції виявили автомобіль - «двійник». ФОТО (фото) - фото 1 На Кіровоградщині працівники поліції виявили автомобіль - «двійник». ФОТО (фото) - фото 1 На Кіровоградщині працівники поліції виявили автомобіль - «двійник». ФОТО (фото) - фото 1
авто
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі