• Головна
  • Замгубернатора знайшов прихований дефіцит у бюджеті Кіровограда
15:10, 24 грудня 2009 р.

Замгубернатора знайшов прихований дефіцит у бюджеті Кіровограда

Місцеві бюджети на Кіровоградщині виконали всі регіони, крім Світловодська та Кіровограда.

Про це йдеться в прес-релізі відділу масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Кіровоградській області про засідання громадської ради при адміністрації, текст якого має «Кіровоград.proUA.com» .

За інформацією відділу, заступник голови ДПА в області Володимир Бочков під час засідання повідомив, що протягом 11 місяців до місцевого бюджету надійшло 821,1млн.грн. або 104,9 %, (додаткового надійшло 38,2 млн. грн.). Завдання з наповнення місцевих бюджетів виконали всі регіони області, крім Світловодська та Кіровограда. В результаті зниження обсягів виробництва, скорочення робочого графіку і чисельності працівників зменшилися перерахування податку з доходів фізичних осіб від ряду крупних підприємств області. Загальні втрати місцевого бюджету склали близько 14 мільйонів гривень. Також у зв'язку із кризовими явищами в економіці зростає заборгованість по виплаті заробітної плати. Так, по області з початку року її сума зросла на 19,8 млн. грн. і станом на 1 листопада нинішнього року становить 54,4 млн. грн.

Володимир Бочков також зазначив, що майже всі місцеві органи самоврядування при складанні бюджетів консультуються з податківцями щодо можливості власних територій. Проте трапляються прикрі винятки. Як приклад він назвав бюджет Кіровограда нинішнього року.

Його слова підтвердив заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Віктор Серпокрилов, який зазначив, що при складанні бюджету міста 2009 року депутати міськради запланували значно більші надходження від плати за землю, ніж реально можна зібрати на території міста. В результаті в Кіровограді спостерігається прихований дефіцит бюджету. Страждають від цього, в першу чергу, бюджетними, які вчасно не отримують зарплатні. Також переважна частина бюджетних установ не мають можливості розрахуватися за тепло та енергоносії.

За словами голови громадської ради при ДПА в області Ігоря Волкова, недоїмка по платі за землю часто виникає внаслідок вайлуватості місцевої ради, яка затягує процес переоформлення прав на право власності чи оренди земельних ділянок. В результаті протягом тривалого проміжку часу бюджет не отримує жодної копійки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...