На Кіровоградщині знову згадали про сміттєпереробні заводи

Більшість сміттєзвалищ Кіровоградської області на сьогодні не відповідає нормам і правилам облаштування та експлуатації полігонів твердих побутових відходів, а управління ними базується лише на реагуванні на негативні ситуації.

Про це повідомив на нараді щодо санітарної очистки населених пунктів області в.о. першого заступника голови ОДА Анатолій Ревенко.

Окрім того, він додав, що захоронення твердих побутових відходів відбувається з порушенням технологічних вимог, а як наслідок – відбувається часткове загорання відходів, що призводить до засмічення прилеглих територій.

«Масштаби проблеми, пов'язаної з утилізацією твердих побутових відходів та надзвичайна небезпека для нинішнього та майбутнього поколінь викликають занепокоєння та вимагають невідкладних та кардинальних заходів. – Необхідно терміново впорядкувати існуючі легальні сміттєзвалища, долучити вітчизняних та зарубіжних інвесторів до будівництва на території області сучасних високотехнологічних сміттєпереробних заводів, ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища та посилити боротьбу з тими хто їх утворює», — сказав Анатолій Ревенко.

Нагадаємо, протягом тривалого часу ідеї щодо побудови заводів з утилізації відходів на території Кіровоградської області не втілюються.

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua