Напередодні весняних канікул рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для учнів кіровоградської школи (ФОТО)

Зовсім скоро у більшості шкіл області розпочнуться весняні канікули, коли учні відпочинуть від занять, змінивши шкільні класи на дитячі та спортивні майданчики.

Звичайно, більшість батьків не зможуть приглядати за дітьми впродовж дня, тому школярі завчасно повинні знати найпростіші правила безпеки. На допомогу у цьому питанні приходять працівники пожежно-рятувальної служби області. Одним з напрямків роботи є проведення акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». На цьому пізнавальному заході побували безліч юних мешканців Кіровоградщини.

30 березня працівники обласного Управління ДСНС завітали до кіровоградської ЗОШ №6, де познайомили дітей з основними правилами безпеки під час канікул та особливостями роботи рятувальника. Працівники 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Кіровограда продемонстрували свої дії під час ліквідації умовної пожежі та винесли людину із «задимленого» приміщення. Ознайомилися школярі і з листівками щодо правил поводження у екстремальних ситаціях. Під час рухливих конкурсів діти навчилися як правильно одягати протигаз, за підтримки рятувальників влучали у ціль пожежним рукавом та на швидкість переодягалися у бойовий одяг. Бажаючих, які хотіли на хвилину відчути себе рятувальниками, було дуже багато.

Спілкуючись з представниками мужньої професії, діти переконалися, що їх життя є кому захистити від вогню та води, проте й самим не варто доводити власну самостійність необережними вчинками під час канікул та навчального процесу.

Напередодні весняних канікул рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для учнів кіровоградської школи (ФОТО), фото-1 Напередодні весняних канікул рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для учнів кіровоградської школи (ФОТО), фото-2 Напередодні весняних канікул рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для учнів кіровоградської школи (ФОТО), фото-3

Прес-служба У ДСНС в області

канікули
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі