Ющенко заборонив передавати «Кіровоградгаз» «Нафтогазу України»

Президент Віктор Ющенко призупинив рішення Кабінету Міністрів про передачу газорозподільних мереж 43 підприємств з газопостачання та газифікації, що знаходяться у власності держави, на баланс дочірнього підприємства Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» – «Нафтогазмережі».

Про це йдеться в Указі Президента № 1097/2009, текст якого має «Кіровоград.proUA.com» .

«Таке рішення Кабінету Міністрів України є не чим іншим, як запровадженням монополії дочірнього підприємства НАК «Нафтогаз України» на всьому ринку послуг з розподілу природного і нафтового газу та постачання природного газу споживачам за регульованим тарифом, а відтак, установленням обмежень і перепон для інших суб`єктів господарювання різних форм власності щодо провадження зазначених видів господарської діяльності», – зазначено, зокрема, в Указі.

«Відтак, видавши постанову № 775, Кабінет Міністрів України вийшов за межі повноважень, визначених Конституцією і законами України, чим порушив, крім наведених, також норми частини другої статті 6 та частини другої статті 19, за якими органи державної влади зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, частини третьої статті 113, пункту 10 статті 116, частини першої статті 117 Основного Закону держави щодо обов`язку Кабінету Міністрів України у своїй діяльності керуватися Конституцією та законами України, здійснювати визначені Конституцією та законами України повноваження, видавати постанови і розпорядження в межах своєї компетенції», – вважає глава держави.

ДОВІДКА . Кабінет міністрів вирішив передати газорозподільні мережі 43 підприємств з газопостачання і газифікація, що знаходиться у власності держави, на баланс одного з дочірніх підприємств Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

Про це говориться в постанові Кабміну № 775 від 10 червня.

На баланс дочірнього підприємства НАКу передаються мережі «Вінницягазу», «Волиньгазу», «Гадячгазу», «Дніпропетровськгазу», «Дніпрогазу», «Донецькміськгазу», «Донецькоблгазу», «Житомиргазу», «Закарпатгазу», «Запоріжгазу», «Івано-Франківськгазу», «Київоблгазу», «Кіровоградгазу», «Коростишевгазу», «Кременчуггазу», «Криворіжгазу», «Кримгазу», «Львівгазу».

Крім того, це мережі «Луганськгазу», «Лубнигазу», «Макіївкагазу», «Маріупольгазу», «Мелітопольгазу», «Миколаївгазу», «Одесагазу», «Полтавагазу», «Рівнегазу», «Севастопольгаза», «Сумигаза», «Тернопольгаза», «Тернопольгоргаза», «Тісменіцагаза», «Уманьгазу», «Харьківгазу», «Харьківміськгазу», «Херсонгазу», «Хмельницькгазу», «Чернівцігазу», «Черкасигазу», «Чернігівгазу», «Шепетівкагазу», «Козовагазу» і «Київо-Святошинськгазу».

Кабмін доручає «Нафтогазу» визначити дочірнє підприємство, на баланс якого будуть передані газові мережі.

Цьому підприємству також передані газорозподільні мережі, що знаходяться на балансі інших дочірніх компаній «Нафтогазу» – «Газу України», «Укртрансгазу», «Укргаздобування» і «Чорноморнафтогазу».

Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua